Serwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !


Ogłoszenia Towarzyskie - INNE OGLOSZENIA


pokaz tylko ogloszenia z wojewodztwa/kraju:

474  osób na stronie   384 648 ogłoszeń w naszej bazie    NIE ZALOGOWANY - LOGOWANIE
  Kołobrzeg? Wrocław?  KOŁOBRZEG? WROCŁAW?
ID: 357453
Pomorskie - KOŁOBRZEG
kategoria towarzyska: INNE OGŁOSZENIA

Tak się złożyło, że w dniach 06.09 do 27.09 będę przebywał w sanatorium w Kołobrzegu. Chętnie poznam sympatyczną Panią, która być może będzie tam przebywać w tym samym czasie. Ewentualnie mieszkankę Kołobrzegu, zainteresowaną taką znajomością. Moim marzeniem jest kobieta dojrzała (40-60 lat), zadbana, w miarę atrakcyjna. Zawsze byłem zdania, że dojrzałe kobiety są najwspanialsze. Sam nie wiem dlaczego ale zawsze takie kobiety mnie pociągały, mimo że nie miałem dotychczas okazji zrealizować tych pragnień. Może tym razem się uda? Może znajdzie się pani, która również marzy o takiej znajomości? Chciałbym aby ta znajomość była podparta przyjaźnią i wzajemnym zaufaniem. Być może uda nam się ją kontynuować?
Może teraz coś o sobie: otóż jestem podobno dość przystojnym 43-latkiem, blondynem o niebieskich oczach, 180/86, zadbanym, niepalącym, z wyższym wykształceniem. Na co dzień mieszkam i pracuję we Wrocławiu. Tak się złożyło, że obecnie jestem samotny. Z natury jestem raczej romantykiem i strasznym pieszczochem :) Uwielbiam spacery brzegiem morza, zwłaszcza o zachodzie słońca :) , rozmowy, przytulanie, buziaczki :) Nie jestem zwolennikiem imprez i wieczorków tanecznych. Wolę spacer, rozmowę, wspólną kolację ..... .
Nie wiem czy istnieją jeszcze kobiety, którym by to odpowiadało. Warto jednak spróbować. Byłoby na pewno miło zawrzeć taką znajomośc i przyjaźń. I to nie tylko nad morzem ....
Interesuje mnie znajomość tylko z jedną Panią, nie jestem typem "zaliczeniowca"
Pozdrawiam i oczekuję na choćby jedną odpowiedź.

 Dominująca intelektualistka  DOMINUJĄCA INTELEKTUALISTKA
ID: 357440
Dolnośląskie - WROCŁAW,JELENIA GÓRA
odpowiedzi
1
kategoria towarzyska: INNE OGŁOSZENIA

Przyjmę na służbę.Dominująca,dyskretna,młoda intelektualistka.Mam doświadczenie,mogę wprowadzić nową osobę.Pełna dyskrecja i wysoki poziom.Spotkania tylko w hotelu.
Proszę o poważne,zdecudowane i przemyślane oferty.Nie chcę nikogo skrzywdzić.

 poznam trans  POZNAM TRANS
ID: 357422
Cala Polska - LESZNO POZNAŃ
kategoria towarzyska: INNE OGŁOSZENIA

Poznam osoby trans. Interesuje mnie to i Lubie damskie ciuszki . chętnie bym zmienił płeć lecz mnie na to nie jest stać. Jeśli jesteście zainteresowani to piszcie na każdy mail odpisze. Całuski


 Kto postara się uwieść moją żonę? ?   KTO POSTARA SIĘ UWIEŚĆ MOJĄ ŻONĘ? ?
ID: 357384
Mazowieckie - WARSZAWA
odpowiedzi
2
kategoria towarzyska: INNE OGŁOSZENIA

Poszukuję mężczyzny 50+ z klasą który postara się uwieść moją żonę bardzo dobrze utrzymaną i atrakcyjną jak na swój 50 + wiek. Nie ma w tym innej motywacji poza tym, że mnie to kręci. Dostarcza, po akceptacji, wszelkie pomocne informacje, foto. Warunki do uzgodnienia


 Tylko stała relacja  TYLKO STAŁA RELACJA
ID: 357280
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: INNE OGŁOSZENIA

Poszukuję spokojnej, posłusznej i uległej z natury kobiety do relacji typu: Pan-niewolnica. Interesuje mnie stała znajomość, oparta na wzajemnym zaufaniu. Nie interesują mnie kobiety, stające się "uległymi" wyłącznie dla pozyskania sponsora. Szukam kobiety, której uległość i posłuszeństwo sprawia autentyczną przyjemność. Niewolnica będzie całkowicie zależna od swego Pana. To ja zdecyduję o wszystkim, co będziesz robić, jak wyglądać, jak mnie zaspokajać, kiedy odpoczywać. Musi wykonywać bez sprzeciwu polecenia i podporządkować się zasadom ustalonym przez Pana. Nie jestem zwolennikiem bicia, to poniżające nawet dla niewolnicy. Ale kary za nieposłuszeństwo oczywiście będą stosowane. Są na to lepsze sposoby niż bicie. Skoro kary, to również i nagrody. Jednak na to niewolnica musi sobie naprawdę zasłużyć. W zakresie obowiązków: umilanie czasu swemu Panu, obowiązki domowe, towarzyszenie Panu na zewnątrz, gdy zajdzie taka potrzeba. Żadnych sprzeciwów, z uśmiechem na ustach. Ja nie uznaję słowa "nie".
Ze swej strony zapewniam pełne bezpieczeństwo i opiekę. Stanowczy, zadbany 47-latek, wyższe wykształcenie. Obecnie samotny. Interesuje mnie stała relacja z jedną niewolnicą.
Oferta aktualna od dziś. Czekam na pierwsze zgłoszenia.

 Czyżby nie było takich pań?  CZYŻBY NIE BYŁO TAKICH PAŃ?
ID: 357075
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: INNE OGŁOSZENIA

Poznam zadbaną, atrakcyjną kobietę, której brakuje oralnych pieszczot. Jeśli lubisz być pieszczona w ten właśnie sposób to znaczy, że szukam właśnie Ciebie. Uwielbiam robić to długo i namiętnie. I to zupełnie bezinteresownie. Możemy spotykać się kiedy tylko zechcesz, po to by spełnić Twe fantazje. Nie interesują mnie panie z agencji, nastawione na zysk. Liczę na dłuższą znajomość opartą na przyjaźni i wzajemnym zaufaniu. Może odezwie się jakaś zaniedbywana mężatka lub znudzona, zabiegana kobieta? Uwielbiam całować, lizać, ssać ...... . Rozchylę Twe nóżki i z rozkoszą zanurzę tam swój języczek.
Sprawia mi to ogromną przyjemność. Tobie również? Nie żądam żadnego rewanżu, chyba że też to lubisz. Wiek pani: 17-40 lat. Posiadam lokum i w miarę swojego czasu, jestem do Twojej dyspozycji, choćby codziennie na miłą chwilkę.
Co do mnie: zadbany, pracujący, kulturalny.
Odpowiem na każdy mail.

 feminizacja  FEMINIZACJA
ID: 357061
Mazowieckie - WARSZAWA
kategoria towarzyska: INNE OGŁOSZENIA

spotkam sie z pania para panem ja sfeminizowany z grobym straponem do traktowania jak kurewka 37 lat

 Młoda zgrabna brunetka o gorącym temperamencie   MŁODA ZGRABNA BRUNETKA O GORĄCYM TEMPERAMENCIE
ID: 357037
Kujawsko-Pomorskie - TORUŃ
odpowiedzi
2
kategoria towarzyska: INNE OGŁOSZENIA

Hej tu samanta młoda zgrabna brunetka szukam Pana na spotkania sponsorowane zapewniam 100% dyskrecji higienę kulturę oraz spędzanie czasu w przyjemnej atmosferze

 Do właścicieli suk  DO WŁAŚCICIELI SUK
ID: 356996
Mazowieckie - WARSZAWA
kategoria towarzyska: INNE OGŁOSZENIA

Ogłoszenie kieruje do właścicieli suk, zainteresowani pochwaleniem się wynikami swojej tresury przed innymi masterami. Organizuję cykl spotkań mających na celu taką prezentację.
Infrastruktura jest dostępna. Szczególne wymagania do uzgodnienia w prywatnej korespondencji.

 Pani fotograf   PANI FOTOGRAF
ID: 356954
Mazowieckie - WARSZAWA
kategoria towarzyska: INNE OGŁOSZENIA

Para Ona 34, On40 plozna Pania ktora naszym aparatem porobi nam fotki i nakreci filmik w nietypowych miejcach. Nie musisz miec doswiadczenia


<<< Pierwsza<< PoprzedniaStrona: 20 / 100Następna >>Ostatnia >>>

Przejdź do: 12345678910111213141516171819[20]

katalog stron randki internetowe oprogramowanie sklepu internetowego darmowe toplisty amatorki darmowe aliasy
katalog stron i sklepów internetowych darmowe fora dyskusyjne bez limitów - załóż darmowe forum
rezygnacja z biuletynu informacyjnego - usuń dane z systemu

reklama


za treść ogłoszeń serwis schadzka.com nie ponosi odpowiedzialności