STRONA GŁÓWNA - SPRAWDZ STAN KONTA - EDYTUJ DANE KONTA - DOSTĘPNE BANERY

PROGRAM PARTNERSKI DLA WEBMASTERÓW STRON EROTYCZNYCH I NIE TYLKO

Jak działa program partnerski schadzka.com ?


Jeżeli jesteś posiadaczem serwisu internetowego możesz promować nasza stronę otrzymując za to wynagrodzenie. Za każdego nowo zarejestrowanego użytkownika otrzymasz 10 gr. Dodatkowo jeżeli użytkownik zarejestrowany z Twojego polecenia wykupi abonament otrzymasz premie w wysokości 5 zł. Ilość zgromadzonych pieniędzy możesz obserwować w czasie rzeczywistym na stronie generowanej specjalnie dla Ciebie. Wypłaty dokonywane będą po zgromadzeniu na koncie minimum 40 zł. Jeżeli jesteś zainteresowany poczytaj dalej.

Aby wziąć udział w naszym programie partnerskim należy wypełnić formularz rejestracji znajdujący się poniżej.

Na własnej stronie w dowolny sposób (link, baner, popup window, itp.) promować schadzka.com kierując ruch poprzez specjalnie wygenerowany link który otrzymasz w trakcie rejestracji.

W każdej chwili możesz się załogować celem sprawdzenie stanu swojego konta w programie partnerskim - zawsze wyświetlany jest aktualny stan Twojego konta.

Jeżeli kwota zgromadzonych środków na Twoim koncie przekroczy 40 zł w każdej chwili możesz zażądać przelewu na konto. Przelew taki zostanie wysłany w przeciągu 5 dni roboczych. Przekazywanie pieniędzy może nastąpić w dwojaki sposób: przelew na konto lub przekaz pocztowy. Od zgromadzonej kwoty potrącona zostanie opłata za dokonanie przelewu oraz całość zliczonych wejść ponownie przeliczona aby wykluczyc wielokrotne rejestracje tej samej osoby.

W przypadku wykrycia przez system prób oszustwa konto będzie automatycznie usuwane, wszystkie działania promocyjne powinny być zgodne z netyka. Przed każdorazową wypłatą analizowane są wszystkie zaliczenia na dane konto.

Codziennie rejestruje sie u nas kilkaset osob dla czego nie miał byś na tym zarobić ?


UDZIAŁ W NASZYM PROGRAMIE NIC NIE KOSZTUJE A MOŻE PRZYNIESC WYMIERNE DOCHODY !!!

Uwaga: na wskazanym na poniższej grafice miejscu strony głownej schadzka.com wyświetlany jest nr ID programu partnerskiego przydzielonego podczas rejestracji - np wchodząc z linku http://www.schadzka.com/default.asp?pp=13 uzytkownik przebywajacy na stronie caly czas zakwalifikowany jest jako polecony przez partnera o nr 13. Nawet po zmianie linku, strony a nawet przejsciu na inna strone i pozniejszym powrocie caly czas osoba skierowana przez ciebie na nasza stronę pracuje na Ciebie - sprawdz sam.


FORMULARZ REJESTRACYJNY W PROGRAMIE PARTNERSKIM SCHADZKA.COM

Imię, Nazwisko, Kod Pocztowy, Misto, Ulica
(np. Jan Kowalski, 00-950 Warszawa, ul. Woronicza 17)


Bank, nr konta
(np. mBank nr 98347234796647937697439679) lub wpisz: przekaz poczta


ADRES TWOJEJ STRONY (w formie http://www.wp.pl):


NIP/PESEL (223-12-223-11/690514002345):


HASLO:


ADRES E-MAIL: