TREŚĆ OGŁOSZENIA NA SCHADZKA.COM | Dobry Wieczór mili Panowie.
1.Nie będę się bawić z Wami w wymiany meili, tysiące zdjęć- i mase pytań typu "jak długo, jak lubisz itp"
Krótka gadka- czego nie lubimy, co akceptujemy. Jakie "nagrody" gdzie (nie u mnie) i po co z zachowaniem szczególnej dyskrecji i przyjaźni w jednym. To na wstępie.
2. Mam 22 lata i jak mówię narazie nie pracuje- mam narzeczonego i dwu letnie dziecko. Więc nie jestem jakąś szczuplutką nastolatką która nie wie co chce. Mam rodzinę i chce mieć ją ale chce też siłownie, ubrania dla córki i na prezenty. - ale również małego romansu- zrozumcie i nie oceniajcie.
Więc jeśli Tobie to nie przeszkadza a wydanie trochę na kochankę to dla Ciebie problem i wolisz spotykać się z młodą głupiutką nastolatką nie pisz. Pięknością nie jestem ale swoją wartość znam...co jak co. Więc pisać :)
Pozdrawiam
|