TREŚĆ OGŁOSZENIA NA SCHADZKA.COM | Chce Cię spotkać,poznać i zatrzymać,..na dłużej..bez burzenia Twojego i mojego dotychczasowego życia...
Chcę spędzać z Tobą czas na różne sposoby..,kochać się..długo i namiętnie..,lub..:)
Chcę wiedzieć,że jesteś..,czuć ten dreszczyk..,wracać..,stworzyć z Tobą "mały światek":),o którym będziemy wiedzieli tylko My...
Oczekuję 400zl za spotkanie,bez patrzenia na zegarek.Od czasu do czasu możliwa wspólna kolacja ze śniadaniem:)
Poszukuję stałej,dłuższej relacji z jednym dojrzałym mężczyzną,który chce sobie życie umilić.Mile widziani Panowie 45+
Nie wysyłam fotek,nie jestem zainteresowana znajomością sieciową tylko realnym spotkaniem.
Pozdrawiam,sympatyczna 30latka:) |