TREŚĆ OGŁOSZENIA NA SCHADZKA.COM | Witam!prosze o pomoc zalegam juz drugi miesiąc za czynsz mieszkaniowy do poniedziałku mam ostateczny termin zapłaty!potrzebuje 1.200zl prosze odp.tylko realnych panów!a nie tych którzy kolekcjonują zdjęcia ja ich nie wysyłam! |