TREŚĆ OGŁOSZENIA NA SCHADZKA.COM | Tak sobie rozmyślam o całym tym sponsoringu. Zasadniczo to większość osób nie wie chyba czego tu szuka, albo się boi, albo zawsze jest coś bez sensu. Od tygodnia zaglądam na tą stronę i wydaje mi się, że brakuje tu ludzi na poziomie, sensownych, którzy wiedzą jak wywołać uśmiech na twarzy smutnej kobiety. Raczej przebywają tu panowie, którzy by licytowali się o każde 50 zł. A już oferty seksu za 100zł są zabawne, więcej biorą panie z agencji. Niestety ja należę do kobiet wygodnych, o nietuzinkowej urodzie i tajskich umiejętnościach. Chyba tu nie znajdę nikogo kto mnie zaspokoi, więc dziś żegnam tę stronę. Może gdzieś indziej znajdę kogoś kto nie będzie ingerować w moje życie osobiste, ani oferować mi nic za coś, tylko doceni, po prostu doceni. Pozdrawiam |