TREŚĆ OGŁOSZENIA NA SCHADZKA.COM | Pomocy!!!Wiadomość tylko dla Szarmanckich Mężczyzn-Do 20.03 muszę opłacić moje zadłużenie finansowe za studia-3 tyś zł-inaczej mogę się pożegnać z moimi marzeniami i najważniejszą pasją mojego życia-wiem ,że to są BARDZO DUUUZE peniądze-dlatego piszę teraz-jeżeli któryś z Panów może mi w jakiś sposób pomóc-może jakaś praca.np.pomoc w biurze-może jakiś układ,cokolwiek żebym mogła zapracować na te pieniądze-Ja dziewczyna o słowiańskiej urodzie ,szczupła, bardzo atrakcyjna-SZCZERZE PROSZĘ O POMOC!!!!!!!!!! |