TREŚĆ OGŁOSZENIA NA SCHADZKA.COM | Witam,jestem 38 letnia kobieta,szczupła blondynka,rozwiedziona,z tego tez powodu szukam mezczyzny przyjaciela,z ktorym spedzalabym milo czas,bez wiekszych zobowiazan,ale mialby to byc uklad przyjacielski,taki ze na kazde spotkanie czeka sie z wielka niecierpliwoscia,czy to mozliwe?ja powoli zaczynam watpic,jestem juz tu dosc dlugo ale nic z tego nie wychodzi,szukam znajomosci na dluzszy czas,takiej ktora by sie nie nudzila i przynosila nam obopulne korzysci,czyli pomoc finansowa ale nie taka platna za kazde spotkanie,tylko dyskretna pomoc,znaczaca i mila,szukam mezczyzny dosc przystojnego,zadbanego ale nie jakigos Jamesa Bonda,czy sa jeszcze tacy?pisz smialo,umowimy sie porozmawiamy i zobaczymy co z tego wyjdzie...... |