Ogłoszenia Towarzyskie

Dla uległejSerwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !

 OGŁOSZENIE TOWARZYSKIE  
   X 
ZDJĘCIEbrak
ID OGŁOSZENIA463941
LOKALIZACJAMazowieckie - Warszawa
KATEGORIAFACET DLA KOBIETY (facet dla kobiety, pan szuka pani)
ILOŚĆ ODPOWIEDZIjeszcze nikt nie odpowiedział na ten anons drogą mailową.
ILOŚĆ WYŚWIETLEŃ93
TELEFONDO TEGO ANONSU DOSTĘPNY JEST NR TELEFONU WIDOCZNY PO ZALOGOWANIU
GADU-GADU:
brak
DROGA KONTAKTU* osoba która zamieściła ten anons preferuje bezpośredni kontakt drogą telefoniczną
TYTUŁ:Dla uległej
TREŚĆ OGŁOSZENIA
NA SCHADZKA.COM

Fascynująca podróż BDSM dla uległej kobiety - dołącz do naszej bliskiej sobie pary!

Witaj, Uległa Kobieto!

Jesteśmy parą, gotową wprowadzić Cię w fascynujący świat BDSM, pełen nowych doświadczeń, zaufania i namiętności. Szukamy otwartej, ciekawej i rozwijającej się kobiety, która pragnie głębszych emocjonalnych więzi i służby w ramach BDSM. Oferujemy nie tylko uwodzenie Twojej wyobraźni, ale również wspólną podróż do odkrywania własnych granic i możliwości.

Dla nas relacja BDSM to nie tylko o dominacji i uległości, ale przede wszystkim o wzajemnym szacunku, zaufaniu i bezpieczeństwie. Stawiamy na bliską relację opartą na pełnym oddaniu i opiece w każdym aspekcie. Zawsze ustalamy zasady i granice, zapewniając komfort i zaufanie. Dbamy również o bezpieczeństwo, więc bliższe poznanie w neutralnym środowisku jest dla nas obowiązkiem. Tak samo ustalenie wzajemnych oczekiwań.
Dużo dajemy z siebie, ale, a nasze zainteresowania i doświadczenia obejmują wiele aspektów BDSM. Pamiętaj jednak, że BDSM to NIE brutalna agresja czy poniżanie. To przede wszystkim wzajemny szacunek, uwaga, empatia, niesamowite doznania i spełnianie fantazji. Będziemy się dzielić z Tobą naszą wiedzą na temat tantry, wielokrotnych orgazmów całego ciała, emocji, psychologii, i wielu innych fascynujących aspektów tej sztuki.

Jeśli jesteś gotowa na nowe doświadczenia, eksplorację swojej uległości i rozwijanie relacji emocjonalnej z parą? Jeśli tak, czekamy na Twój kontakt. Więcej o nas dowiesz się w pierwszej wiadomości, gdy Ci odpowiemy. Pamiętaj, że jakość jest dla nas ważniejsza niż ilość, dlatego dokładnie wybieramy odpowiedzi, które przyciągają naszą uwagę i zasłużą na odpowiedź. Nigdzie się nie spieszymy i bardzo nie lubimy bylejakości. Pierwszeństwo mają profile zweryfikowane.

Oczekujemy, że jesteś uporządkowana emocjonalnie, gotowa na spotkanie z nami i dzielenie się swoimi nawet najskrytszymi pragnieniami.

Dołącz do naszej ekscytującej podróży w BDSM, gdzie czeka na Ciebie nie tylko wiele przyjemności, ale również głębsze zrozumienie siebie i swoich potrzeb. Odpowiedz na to ogłoszenie, a rozpocznijmy tę wyjątkową przygodę razem! Chcielibyśmy, by trwała ona jak najdłużej. Przelotne romanse, choć czasem fajne, to jednak nie to samo co poznanie kogoś naprawdę.

UWAGA: Interesują nas TYLKO kobiety, szanujemy uwagę innych i zapewniamy, że nie odpowiemy na zgłoszenia od samotnych mężczyzn, transwestytów i innych użytkowników nie spełniających naszych kryteriów.

<<WYBIORĘ SIĘ NA SYLWESTRA GRODZISK MAZOWIECKI       ŚMIAŁO.. NIE GRYZĘ>>
STRONA GŁÓWNA SCHADZKA.COM

ABY WYSŁAĆ ODPOWIEDŹ NA TEN ANONS MUSISZ SIE ZALOGOWAĆ

randki internetowe | oprogramowanie sklepu internetowego | darmowe fora dyskusyjne bez limitów - załóż darmowe forum

rezygnacja z biuletynu informacyjnego - usuń dane z systemu

reklama


za treść ogłoszeń serwis schadzka.com nie ponosi odpowiedzialności