Serwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !


Ogłoszenia Towarzyskie - Dolnośląskie - Wrocław, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych - SPONSOR DLA PANI


pokaz tylko ogloszenia z wojewodztwa/kraju:

390  osób na stronie   385 242 ogłoszeń w naszej bazie    NIE ZALOGOWANY - LOGOWANIE
  Przelotem w Polsce. 1000zl za spotkanie.   PRZELOTEM W POLSCE. 1000ZL ZA SPOTKANIE.
(2018-08-16 11:13) - ID: 385225
Dolnośląskie - WROCLAW
kategoria towarzyska: SPONSOR DLA PANI

Witam jestem przelotem w Polsce prowadzę tu interesy szukam ładnej dziewczyny która chce spędzić miło czas i przy okazji zarobić.. Możliwy stały układ. Mam 36 lat zadbany z klasą jeśli jesteś zainteresowana szukasz kogoś konkretnego napisz

 Chętnie dłuższy układ  CHĘTNIE DŁUŻSZY UKŁAD
ID: 385221
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: SPONSOR DLA PANI

Zapłacę 300 zł za możliwość wylizania cipki zadbanej,atrakcyjnej dziewczyny/kobiety. Nie oczekuję niczego więcej.Spotykamy się,Ty się rozbierasz,rozkładasz nóżki a ja zaspokajam Cię długo i namiętnie swoim języczkiem. Możesz usiąść na mojej twarzy.Potem ubierasz się,ja Ci płacę i rozchodzimy się. Możliwy stały układ. Spotkania raz w tygodniu. Gwarantuję i oczekuję pełnej dyskrecji i higieny.Zapewniam bezpieczeństwo i kulturę. Mogę pozostać w ubraniu jeśli tak wolisz.Wiek pani 17-35 lat, raczej szczupła, zadbana sylwetka. Paniom z agencji dziękuję. Co do mnie,jestem dość przystojnym,zadbanym 40-latkiem. Pozdrawiam i oczekuję na maile,chętnie z fotką sylwetki.Odpowiem na każdy mail.

 Spędzimy miło czas.. $$$$  SPĘDZIMY MIŁO CZAS.. $$$$
ID: 385145
Dolnośląskie - WROCLAW..
kategoria towarzyska: SPONSOR DLA PANI

Witam.. Mam 35 lat zadbany wesoły.. Poznam kobietę do 35 lat zadbana wesoła spędzimy miło czas może stały układ.. Szukasz konkretnego sponsora napisz..

 poznam wałbrzyszankę  POZNAM WAŁBRZYSZANKĘ
ID: 385104
Dolnośląskie - WAŁBRZYCH, ŚWIDNICA
kategoria towarzyska: SPONSOR DLA PANI

Wysoki, kulturalny, 55 lat, pozna wałbrzyszankę w wieku do lat 49, o figurze szczupłej lub normalnej. Bywam często w Wałbrzychu ale w nim nie mieszkam.

 DOJRZAŁY SZUKA KOCHANKI  DOJRZAŁY SZUKA KOCHANKI
ID: 384928
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: SPONSOR DLA PANI

Jestem dojrzałym emocjonalnie, zdecydowanie dominującym mężczyzną 40+, posiadającym sprecyzowane pragnienia i oczekiwania. Poszukuję kobiety tak samo jak ja oczekującej długotrwałej relacji. Stawiam na głęboką relację emocjonalną. Zawsze ze zrozumieniem i wyrozumiałością, z wdzięcznością i szacunkiem za oddanie. Cierpliwy, czuły, potrafiący okazać czułość i dać poczucie bezpieczeństwa i bliskości. Nie musisz mieć doświadczenia. Nie mam też sprecyzowanych oczekiwań co do wieku, czy stanu cywilnego. W ramach odpowiedzi oczekuję wiadomości składającej się z co najmniej kilku zdań oraz zdjęcia (może być chroniące Twoją prywatność). Dziękuję :)

 RANDKA  RANDKA
ID: 384797
Dolnośląskie - LEGNICA
kategoria towarzyska: SPONSOR DLA PANI

Witajcie drogie Panie, poszukuję miłej, szczupłej, atrakcyjnej towarzyszki na wieczorową randkę z małym prezentem w tle. Głownie zależy mi na miłym towarzystwie choć nie ukrywam, że podtekst seksualny też ma dla mnie duże znaczenie. Spotkanie na terenie dolnego śląska lub województw ościennych (chętnie dojadę). Zależnie od Twoich preferencji możemy gdzieś wyskoczyć lub spędzić czas w zaciszu hotelu przy drinku. Za kilku godzinne spotkanie oferuje prezent w wysokości 500 zł. Pokrywam oczywiście wszelkie pozostałe koszty. Termin spotkania - najbliższy weekend. Coś o mnie: mam 36 lat 183 cm wzrostu przy 84 kg wagi - wykształcony i przystojny, aktywny fizycznie o ustabilizowanej sytuacji finansowej i życiowej. Liczę i gwarantuje dyskrecje. Pozdrawiam i czekam na oferty.

 Dojrzały szuka młodej  DOJRZAŁY SZUKA MŁODEJ
ID: 384781
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: SPONSOR DLA PANI

Dojrzały i wciąż nieźle wyglądający facet szuka młodej lub młodo wyglądającej (ok. 20 lat), zadbanej, niskiej i szczupłej dziewczyny do spotkań w hotelu.


Ponieważ we Wrocławiu bywam 5-6 razy w roku możliwy jest stały układ przy obopólnej sympatii.


Proponuję 500 zł za spotkanie, ale bardzo proszę, żeby nie odpisywały profesjonalistki, tylko dziewczyny, które lubią się seksić, a kasa jest dla nich tylko miłym dodatkiem.

 Zapłacę za ...  ZAPŁACĘ ZA ...
ID: 384642
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: SPONSOR DLA PANI

Zapłacę za starannie wykonanego lodzika (finał na twarzy bądź w ustach)oraz możliwość wypieszczenia Twej "muszelki". Bez tradycyjnego seksu. Wiek - nie jest najważniejszy, powiedzmy 17-45 lat Kobieta zadbana, miła, raczej szczupła. Wymagana higiena i dyskrecja.Możliwy stały, dłuższy układ. Cena do uzgodnienia - podaj proszę swoje oczekiwania.Interesuje mnie układ wyłącznie z jedna panią. Co do mnie: zadbany, dość przystojny 4o-parolatek.


 Szukam ...  SZUKAM ...
ID: 384266
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: SPONSOR DLA PANI

Zapłacę za starannie wykonanego lodzika (finał na twarzy bądź w ustach)oraz możliwość wypieszczenia Twej "muszelki". Bez tradycyjnego seksu. Wiek - nie jest najważniejszy, powiedzmy 17-45 lat Kobieta zadbana, miła, raczej szczupła. Wymagana higiena i dyskrecja.Możliwy stały, dłuższy układ. Cena do uzgodnienia - podaj proszę swoje oczekiwania.Interesuje mnie układ wyłącznie z jedna panią. Co do mnie: zadbany, dość przystojny 45-latek, 180/85, kulturalny, niepalący.

 Młodej  MŁODEJ
ID: 384258
Dolnośląskie - ŚWIDNICA
do anonsu dostępny jest: NUMER TELEFONU - wyświetl
odpowiedzi
1
kategoria towarzyska: SPONSOR DLA PANI

Witam ja 28 lat , zapłace młodej dziewczynie do 25 lat za możliwość wylizania cipki , postaram doprowadzić cie do orgazmu jeżeli będziesz chętna za dodatkową opłatą zabawa oralna w drugą strone - jeśli nie do niczego nie zmuszam. Zapraszam do kontaktu.


Strona: 1 / 100Następna >>Ostatnia >>>

Przejdź do: [1]234567891011121314151617181920

katalog stron randki internetowe oprogramowanie sklepu internetowego darmowe toplisty amatorki darmowe aliasy
katalog stron i sklepów internetowych darmowe fora dyskusyjne bez limitów - załóż darmowe forum
rezygnacja z biuletynu informacyjnego - usuń dane z systemu

reklama


za treść ogłoszeń serwis schadzka.com nie ponosi odpowiedzialności