Serwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !


Ogłoszenia Towarzyskie - FACET DLA KOBIETY, PAN SZUKA PANI


pokaz tylko ogloszenia z wojewodztwa/kraju:

356  osób na stronie   400 734 ogłoszeń w naszej bazie    NIE ZALOGOWANY - LOGOWANIE
 
 Chcę Ciebie  CHCĘ CIEBIE
ID: 394194
Mazowieckie - WARSZAWA
odpowiedzi
4
kategoria towarzyska: FACET DLA KOBIETY

Jestem gotów dzielić się z Tobą nie tylko moim portfelem, ale tez doświadczeniem życiowym bo ubyło już trochę latek i zebrało się trochę środków które w jakiś sensowny i przyjemny sposób chcę wydać. Jestem w ocenie kobiet w pracy przystojnym i eleganckim facetem z dobrymi manierami. Ale wiesz w pracy nie szuka się relacji, zresztą chyba kobiety chciały by, ja szukam innej relacji i trochę życiowego tajemniczego szaleństwa.
Chcę stworzyć sponsorowaną relację, która nie będzie oparta na czasowym pobycie w łóżku z zegarkiem w ręku, jak piszą na portalu dziewczyny. Chcę, żebyś chciała ze mną pójść ze mną wszędzie także do łóżka, chciała a nie musiała. I nie musi to być na pierwszym spotkaniu. Jeśli mnie zafascynujesz, poczekam. Chce Cię odkrywać powoli bo myślę że warto tak właśnie. Zapraszam Cię zatem na zapoznawczą kawę. Serdeczności Szukam sponsorki  SZUKAM SPONSORKI
ID: 394190
Dolnośląskie - LEGNICA
kategoria towarzyska: FACET DLA KOBIETY

Hej boskie kobietki jestem Adrian 29 lat szukam dojrzałej kobiety która wie czego chce nigdy nie zamieszczałem tego typu ogłoszeń ale moje życie zmieniło się o 360 stopni zainteresowana napisz a może być naprawdę sympatycznie i miło.Czekam i niezawodnie mnie ślicznotki


 szukam....  SZUKAM....
ID: 394169
Mazowieckie - WARSZAWA
kategoria towarzyska: FACET DLA KOBIETY

Szukam zwykłej naturalnej i nie zmanierowanej Kobiety, do wspólnych pasji które możemy dzielić, towarzystwa do podróży w nieznane, zwykłej rozmowy. Jeśli szukasz wiosennego duchowego ciepła, jeśli Jesteś wyjątkowa, a myślę, że Jesteś, że czujesz to co ja, to napiszesz do mnie …Zrealizujemy to wszystko z obopólną przyjemnością. Jestem pracującym dojrzałym mężczyzną o stabilnej sytuacji finansowej, wnętrzu pełnym szacunku, zaufania i akceptacji. Oczekuję też otwartości i spontaniczności. Oferuję także konkretne wsparcie, dlatego tutaj szukam…. nie za coś, nie za bycie ze sobą, ot tak po prostu spontanicznie, stabilnie i konkretnie. Napisz jeśli czujesz te same fale, fotki? Tak, chciałbym Cię widzieć już od pierwszych słów:)

 Przyjazn erotyczna  PRZYJAZN EROTYCZNA
ID: 394133
Cala Polska - CALA POLSKA
kategoria towarzyska: FACET DLA KOBIETY

Poznam kobiete w kazdym wieku do przyjazni erotycznej

 💬💬  💬💬
ID: 394132
Podkarpackie - STALOWA WOLA
do anonsu dostępny jest: NUMER TELEFONU - wyświetl
kategoria towarzyska: FACET DLA KOBIETY

Dla zabawy 😜 wiek 21 - 26.

* osoba która zamieściła ten anons preferuje bezpośredni kontakt drogą telefoniczną - możesz również wysłać tradycyjną odpowiedź

 Owłosiona kobietę poznam  OWŁOSIONA KOBIETĘ POZNAM
ID: 394117
Zachodnio-Pomorskie - SZCZECIN
kategoria towarzyska: FACET DLA KOBIETY

Poznam Koietę o dość silnym i intensywnym owłosieniu na ciele(łono i okolice,nogi,pachy)....która nie lubi sie golic i depilować

 przyjaciółka poszukiwana...  PRZYJACIÓŁKA POSZUKIWANA...
ID: 394111
Mazowieckie - WARSZAWA
kategoria towarzyska: FACET DLA KOBIETY

Sensowny facet, inteligentny, autentyczny do bólu, o dużym ładunku emocjonalnym, dobijający 60-tki, po przejściach ale pozytywny, szuka ciepłej, serdecznej przyjaciółki do podjęcia próby realizacji choćby części potrzeb i marzeń erotycznych (i nie tylko)


 dla Ciebie jestem  DLA CIEBIE JESTEM
ID: 394084
Mazowieckie - WARSZAWA
kategoria towarzyska: FACET DLA KOBIETY

Szukam normalnej zdecydowanej Pani. Jesteś dojrzałą, niezależną Kobietą, masz dość monotonii dnia codziennego, szukasz odskoczni od otaczającej Cię rzeczywistości, chciałabyś porozmawiać, wyskoczyć na Tour Coffee ? Jestem dla Ciebie. W związku z faktem, iż wspominam o tym na tym portalu, powinno być jasne w jakim celu szukam takiej kobiety. Szukam kobiety zdecydowanej na sponsorowany, stały układ ze statecznym dojrzałym mężczyzną.
Bardzo proszę o zdecydowane odpowiedzi. Otrzymają Panie równie zdecydowane maile zwrotne ode mnie ze zdecydowanie szerszą informacją na temat oferowanego przeze mnie układu.
Jestem poważnym facetem i dlatego jeszcze raz bardzo proszę o konkretne maile . Nie oczekuję.... mam na myśli teksty, typu, aktualne?... anons aktualny? znalazłeś już? kogo szukasz?.

 Poznam kobietę  POZNAM KOBIETĘ
ID: 394056
Cala Polska - WARSZAWA, KATOWICE, KRAKÓW, WROCŁAW
odpowiedzi
3
kategoria towarzyska: FACET DLA KOBIETY

Witam, Jestem co prawda w wieku 54 lat ale jak mi się wydaję jestem aktywny życiowo. Lubię biegać, spędzać sporo czasu przy różnych pracach domowych. Tą drogą poszukuję niezobowiązującej znajomości z kobietą w wieku od 45 do 55 lat, w sumie nie ma to większego znaczenia czy wiek odchyla się w górę (lub w dół) o te 2 - 3 lata. Nie chodzi mi o modelkę, ale o kobietę normalną, która też dba trochę o siebie. Proszę nie brać tego jako wymaganie jakieś. Trochę ciałka więcej nic nie przeszkadza. Powód ? Prosty, moja żona zatraciła się niestety w dobrobycie i - powiedzmy to sobie szczerze - jej zainteresowania skupiają się wokół zakupów, dobrego jedzenia, odpoczywania, pindrzenia się, wożenia pupy luksusowym samochodem. No i ma sporą nadwagę. Nie przeszkadzałoby mi to, ale pomimo moich próśb i tłumaczeń nic się nie zmienia... Szczegóły już w prywatnej korespondencji. Na ten moment to wszystko. Pozdrawiam wszystkie piękne Panie.

 dla atrakcyjnej  DLA ATRAKCYJNEJ
ID: 394048
Śląskie - KATOWICE
odpowiedzi
1
kategoria towarzyska: FACET DLA KOBIETY

Szukam kobiety świadomej swojej atrakcyjności, zdecydowanej i mobilnej.
Bez burzenia aktualnych związków
Reszta na priv


<<< Pierwsza<< PoprzedniaStrona: 15 / 100Następna >>Ostatnia >>>

Przejdź do: 1234567891011121314[15]1617181920

randki internetowe | oprogramowanie sklepu internetowego | darmowe fora dyskusyjne bez limitów - załóż darmowe forum

rezygnacja z biuletynu informacyjnego - usuń dane z systemu

reklama


za treść ogłoszeń serwis schadzka.com nie ponosi odpowiedzialności