Serwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !


Ogłoszenia Towarzyskie - SPONSORING GRUPY - SWINGERS


pokaz tylko ogloszenia z wojewodztwa/kraju:

789  osób na stronie   392 933 ogłoszeń w naszej bazie    NIE ZALOGOWANY - LOGOWANIE
 
 Oddam moją narzeczoną innemu  ODDAM MOJĄ NARZECZONĄ INNEMU
ID: 324424
Mazowieckie - WARSZAWA
kategoria towarzyska: SPONSORING GRUPY

ODDAM SWOJĄ NARZECZONĄ ! Jesteśmy zaręczoną parką. uwielbiamy seks i lubimy się nim bawić. Mamy wielką zwariowaną, perwersyjną fantazję - ona przed ślubem chce spróbować z innym - oddać mu swój kwiatuszek przed ślubem. narzeczony chce przy tym być(to warunek spotkania) i widzieć jak posiądzie i przeleci ją inny facet, a może dołączyć. za możliwość zabawy z ukochaną chcemy 1200 zł. Ona - 24 lata, bardzo bardzo ładna i warta grzechu oraz co najmniej takie kwoty. Chcemy zrobić to już w nadchodzącym tygodniu. Prosimy o zgłoszenia kulturalnych panów którzy umieją dogodzić w łóżku kobiecie i których stać na opisane podziękowanie w formie $. Mamy własne lokum, możemy też odwiedzić, poświęcimy Ci co najmniej 2 godziny. I jeszcze jedno bardzo ale to bardzo zależy nam na dyskrecji - zdjęć nie zamieszczamy w anonsie i także nie wyślemy w żadnym wypadku - prosimy tego nie domagać się. Ale zapewniamy - Jej uroda wręcz oczaruje.

 gangbang w ten poniedziałek  GANGBANG W TEN PONIEDZIAŁEK
ID: 324188
Mazowieckie - WARSZAWA
odpowiedzi
1
kategoria towarzyska: SPONSORING GRUPY

BARDZO ATRAKCYJNA PARKA ma fantazję zadebiutować (dotąd tylko trójkąty) w układzie Ona 4-5 panów - GANGBANG. Akurat w najbliższe dni będziemy w Warszawie! chcemy to zrobić właśnie teraz! Już W NAJBLIŻSZY PONIEDZIAŁEK po godzinie 18.30 - 19.00. i do 22.00. może dłużej Ona wyjątkowo atrakcyjna ciemne włosy, zgrabna 26 lat. Namiętna, uległa w seksie, lubi spełniać polecenia, lekką dominację, klapsy itd. Planujemy ok. 3 godzin nieskrępowanej zabawy. Prosimy o zgłoszenia atrakcyjnych kulturalnych zdrowych dbających o higienę panów, którzy znają taki klimat i nie przeszkadza im wspólna zabawa z dziewczyną jednocześnie lub jeden po drugim. Oczekujemy sponsoringu 250 zł od Pana. Prosimy o zgłoszenia z nr tel. odpisując poprosimy o foto. Sami prócz tych fotek w anonsie nie odsyłamy są autentyczne. Napiszemy też o niespodziance - dla zainteresowanych panów. Podamy też dane kontaktowe i adres. rościmy sobie prawo wyboru - zajmujemy się tym dla przyjemności. Korespondencję od Panów których nie zaprosimy usuniemy, oczekujemy i gwarantujemy dyskrecję.


 gangbang  w ten poniedziałek  GANGBANG W TEN PONIEDZIAŁEK
ID: 324184
Mazowieckie - WARSZAWA
kategoria towarzyska: SPONSORING GRUPY

BARDZO ATRAKCYJNA PARKA ma fantazję zadebiutować (dotąd tylko trójkąty) w układzie Ona 4-5 panów - GANGBANG. Akurat w najbliższe dni będziemy w Warszawie! chcemy to zrobić właśnie teraz! Już W NAJBLIŻSZY PONIEDZIAŁEK po godzinie 18.30 - 19.00. i do 22.00. może dłużej Ona wyjątkowo atrakcyjna ciemne włosy, zgrabna 26 lat. Namiętna, uległa w seksie, lubi spełniać polecenia, lekką dominację, klapsy itd. Planujemy ok. 3 godzin nieskrępowanej zabawy. Prosimy o zgłoszenia atrakcyjnych kulturalnych zdrowych dbających o higienę panów, którzy znają taki klimat i nie przeszkadza im wspólna zabawa z dziewczyną jednocześnie lub jeden po drugim. Oczekujemy sponsoringu 250 zł od Pana. Prosimy o zgłoszenia z nr tel. odpisując poprosimy o foto. Sami prócz tych fotek w anonsie nie odsyłamy są autentyczne. Napiszemy też o niespodziance - dla zainteresowanych panów. Podamy też dane kontaktowe i adres. rościmy sobie prawo wyboru - zajmujemy się tym dla przyjemności. Korespondencję od Panów których nie zaprosimy usuniemy, oczekujemy i gwarantujemy dyskrecję. TO WYJĄTKOWA OKAZJA!


 gangbang  GANGBANG
ID: 324080
Mazowieckie - WWA
odpowiedzi
1
kategoria towarzyska: SPONSORING GRUPY

BARDZO ATRAKCYJNA PARKA ma fantazję zadebiutować (dotąd tylko trójkąty) w układzie Ona 4-5 panów - GANGBANG. Już w ten czwartek po godzinie 18.30 - 19.00. Ona wyjątkowo atrakcyjna ciemne włosy, zgrabna 26 lat. Namiętna, uległa w seksie, lubi spełniać polecenia, lekką dominację, klapsy itd. Planujemy ok. 3 godzin nieskrępowanej zabawy. Prosimy o zgłoszenia atrakcyjnych kulturalnych zdrowych dbających o higienę panów, którzy znają taki klimat i nie przeszkadza im wspólna zabawa z dziewczyną jednocześnie lub jeden po drugim. Oczekujemy sponsoringu 300 zł od Pana. Prosimy o zgłoszenia z nr tel. odpisując poprosimy o foto. Sami prócz tych fotek w anonsie nie odsyłamy są autentyczne. Napiszemy też o niespodziance - dla zainteresowanych panów. Podamy też dane kontaktowe i adres. rościmy sobie prawo wyboru - zajmujemy się tym dla przyjemności. Korespondencję od Panów których nie zaprosimy usuniemy, oczekujemy i gwarantujemy dyskrecję.

 dojrzałej pary  DOJRZAŁEJ PARY
ID: 324067
Mazowieckie - WARSZAWA I OKOLICE
kategoria towarzyska: SPONSORING GRUPY

Atrakcyjny mężczyzna 52 lata zasponsoruje parę lub małżeństwo w wieku 50+. Całkowita dyskrecja. Wszelkie kwestie do ustalenia.

 kaprys  KAPRYS
ID: 323674
Mazowieckie - WARSZAWA
odpowiedzi
3
kategoria towarzyska: SPONSORING GRUPY

Mam kaprys i chcę go zrealizować.. w obecności chłopaka zrobię dobrze dłonią,ustami Panu [ lub dwóm-najlepiej powyżej 50 ]. Miła i seksowna. Nie wysyłam zdjęć.Reszta do ustalenia w mailach.

 Para szuka pary, pana, pani  PARA SZUKA PARY, PANA, PANI
ID: 323598
Mazowieckie - WARSZAWA
do anonsu dostępny jest: NUMER TELEFONU - wyświetl
kategoria towarzyska: SPONSORING GRUPY

Zapraszamy Pary, Panów oraz panie do spotkań które pozwolą tobie oderwać się od rzeczywistości, z nami przeżyjesz coś niezwykłego. Brak rutyny. Za to prawdziwe zaangażowanie. Lubimy mocne doznania jak i delikatne pieszczoty. Pozdrawiamy.


* osoba która zamieściła ten anons preferuje bezpośredni kontakt drogą telefoniczną - możesz również wysłać tradycyjną odpowiedź


 Młodą parę zasponsoruję  MŁODĄ PARĘ ZASPONSORUJĘ
ID: 323404
Mazowieckie - WARSZAWA
kategoria towarzyska: SPONSORING GRUPY

Zasponsoruję młodą parę, chętnie BI. 2-3 spotkania w miesiącu. Pani zgrabna, szczupła. Spotkania w godzinach przedpołudniowych. Ja 36 lat, zadbany, szczupły.

 zapraszamy  ZAPRASZAMY
ID: 323326
Mazowieckie - GOSTYNIN
kategoria towarzyska: SPONSORING GRUPY

Witamy wszystkich odwiedzających tę stronę. Jesteśmy parką która potrzebuje dziś 1000zł. Czekamy na powazne i konkretne decyzje. Mamy swoje mieszkanko w Gostyninie do którego chętnie zaprosimy:) Możemy zaoferować seks klasyczny, oralny, pieszczoty, pocałunki. Nie uprawiamy seksu analnego. Nie wysyłamy żadnych zdjęć:) czekamy na chętnych i oczekujemy konkretnych odpowiedzi od zdecydowanychosób:)

 Para szuka do dobrej zabawy  PARA SZUKA DO DOBREJ ZABAWY
ID: 323062
Lubelskie - LUBLIN
do anonsu dostępny jest: NUMER TELEFONU - wyświetl
odpowiedzi
1
kategoria towarzyska: SPONSORING GRUPY

Jesteśmy parą z Lublina(ona 34, on 39, sympatyczni, z poczuciem humoru) i chętnie zaprosimy do wspólnej zabawy pana lub parę. Higiena, dyskrecja a przede wszystkim dobra atmosfera to jest to co możemy zapewnić podczas spotkań. Nie mamy zbyt dużego doświadczenia w tego typu układach. Szukamy osób zdecydowanych na nowe doznania i które podobnie jak my chcą dreszczyku emocji w życiu. Oczekujemy sponsoringu za co w zamian możemy zaoferować wiele niezapomnianych chwil. Tylko konkretni i zdecydowani.<<< Pierwsza<< PoprzedniaStrona: 20 / 78Następna >>Ostatnia >>>

Przejdź do: 12345678910111213141516171819[20]

randki internetowe | oprogramowanie sklepu internetowego | darmowe fora dyskusyjne bez limitów - załóż darmowe forum

rezygnacja z biuletynu informacyjnego - usuń dane z systemu

reklama


za treść ogłoszeń serwis schadzka.com nie ponosi odpowiedzialności