Serwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !


Ogłoszenia Towarzyskie - SPONSORING GRUPY - SWINGERS


pokaz tylko ogloszenia z wojewodztwa/kraju:

299  osób na stronie   389 395 ogłoszeń w naszej bazie    NIE ZALOGOWANY - LOGOWANIE
  Gang bang PONIEDZIAŁEK  GANG BANG PONIEDZIAŁEK
ID: 324829
Mazowieckie - WARSZAWA
odpowiedzi
1
kategoria towarzyska: SPONSORING GRUPY

Uwaga! w poniedziałek w godzinach 18.00-20.30. gangbang z atrakcyjną studentką, nimfomanką (zdjęcia w korespondencji email), wejściówka 250 zł od Pana. prosimy o pilne zgłoszenia z podaniem nr telefonu. Za dodatkową opłatą wyjątkowa atrakcja - szczegóły w korespondencji. Prosimy o informacje od panów, którzy dysponują czasem w tych godzinach, są punktualni - maks. spóźnienie 15 min. i znają klimat takich imprez lub chcą poznać.

 Już jutro w niedzielę od 18tej - Sperma Party  JUŻ JUTRO W NIEDZIELĘ OD 18TEJ - SPERMA PARTY
ID: 324477
Mazowieckie - WARSZAWA
odpowiedzi
1
kategoria towarzyska: SPONSORING GRUPY

Panowie, szukamy (lista jeszcze nie zamknięta - 5-6 panów) mężczyzn na imprezę w opisanym w tytule klimacie w tą niedzielę od g. 18tej w okolicach Ursynowa. Pani to bardzo atrakcyjna brunetka 24 lata, piękna szczupła i zgrabna. wstęp 250 zł od Pana. zainteresowanych prosimy o odpowiedzi z nr telefonu na który wyślemy sms

 Sperma Party !  SPERMA PARTY !
ID: 324429
Mazowieckie - WARSZAWA I OKOLICE
odpowiedzi
2
kategoria towarzyska: SPONSORING GRUPY

SPERMA PARTY! szukamy ponownie Panów na spotkanie w takim klimacie ! impreza w stylu GANGBANG w tą najbliższą niedzielę po g. 18 w prywatnym mieszkaniu w okolicach Ursynowa. Pani piękna i zgrabna brunetka, jesteśmy oboje zakręceni na punkcie seksu, ona uwielbia być ostro rżnięta i zalewana spermą. Spotkanie ok. 3 godzin. Składka 250 zł od Pana. Przy większej składce o 100 zł możliwa niespodzianka. Prosimy o podanie foto w odpowiedzi - dla zweryfikowania. Poprzednio było kilka kawałów. Zależy nam na poważnych panach, lubiących i aprobujących taki klimat gangbang. Listę ostatecznie zamykamy do g. 13.00. w niedzielę. z wybranymi panami będziemy w kontakcie sms.


 Oddam moją narzeczoną innemu  ODDAM MOJĄ NARZECZONĄ INNEMU
ID: 324424
Mazowieckie - WARSZAWA
kategoria towarzyska: SPONSORING GRUPY

ODDAM SWOJĄ NARZECZONĄ ! Jesteśmy zaręczoną parką. uwielbiamy seks i lubimy się nim bawić. Mamy wielką zwariowaną, perwersyjną fantazję - ona przed ślubem chce spróbować z innym - oddać mu swój kwiatuszek przed ślubem. narzeczony chce przy tym być(to warunek spotkania) i widzieć jak posiądzie i przeleci ją inny facet, a może dołączyć. za możliwość zabawy z ukochaną chcemy 1200 zł. Ona - 24 lata, bardzo bardzo ładna i warta grzechu oraz co najmniej takie kwoty. Chcemy zrobić to już w nadchodzącym tygodniu. Prosimy o zgłoszenia kulturalnych panów którzy umieją dogodzić w łóżku kobiecie i których stać na opisane podziękowanie w formie $. Mamy własne lokum, możemy też odwiedzić, poświęcimy Ci co najmniej 2 godziny. I jeszcze jedno bardzo ale to bardzo zależy nam na dyskrecji - zdjęć nie zamieszczamy w anonsie i także nie wyślemy w żadnym wypadku - prosimy tego nie domagać się. Ale zapewniamy - Jej uroda wręcz oczaruje.

 gangbang w ten poniedziałek  GANGBANG W TEN PONIEDZIAŁEK
ID: 324188
Mazowieckie - WARSZAWA
odpowiedzi
1
kategoria towarzyska: SPONSORING GRUPY

BARDZO ATRAKCYJNA PARKA ma fantazję zadebiutować (dotąd tylko trójkąty) w układzie Ona 4-5 panów - GANGBANG. Akurat w najbliższe dni będziemy w Warszawie! chcemy to zrobić właśnie teraz! Już W NAJBLIŻSZY PONIEDZIAŁEK po godzinie 18.30 - 19.00. i do 22.00. może dłużej Ona wyjątkowo atrakcyjna ciemne włosy, zgrabna 26 lat. Namiętna, uległa w seksie, lubi spełniać polecenia, lekką dominację, klapsy itd. Planujemy ok. 3 godzin nieskrępowanej zabawy. Prosimy o zgłoszenia atrakcyjnych kulturalnych zdrowych dbających o higienę panów, którzy znają taki klimat i nie przeszkadza im wspólna zabawa z dziewczyną jednocześnie lub jeden po drugim. Oczekujemy sponsoringu 250 zł od Pana. Prosimy o zgłoszenia z nr tel. odpisując poprosimy o foto. Sami prócz tych fotek w anonsie nie odsyłamy są autentyczne. Napiszemy też o niespodziance - dla zainteresowanych panów. Podamy też dane kontaktowe i adres. rościmy sobie prawo wyboru - zajmujemy się tym dla przyjemności. Korespondencję od Panów których nie zaprosimy usuniemy, oczekujemy i gwarantujemy dyskrecję.


 gangbang  w ten poniedziałek  GANGBANG W TEN PONIEDZIAŁEK
ID: 324184
Mazowieckie - WARSZAWA
kategoria towarzyska: SPONSORING GRUPY

BARDZO ATRAKCYJNA PARKA ma fantazję zadebiutować (dotąd tylko trójkąty) w układzie Ona 4-5 panów - GANGBANG. Akurat w najbliższe dni będziemy w Warszawie! chcemy to zrobić właśnie teraz! Już W NAJBLIŻSZY PONIEDZIAŁEK po godzinie 18.30 - 19.00. i do 22.00. może dłużej Ona wyjątkowo atrakcyjna ciemne włosy, zgrabna 26 lat. Namiętna, uległa w seksie, lubi spełniać polecenia, lekką dominację, klapsy itd. Planujemy ok. 3 godzin nieskrępowanej zabawy. Prosimy o zgłoszenia atrakcyjnych kulturalnych zdrowych dbających o higienę panów, którzy znają taki klimat i nie przeszkadza im wspólna zabawa z dziewczyną jednocześnie lub jeden po drugim. Oczekujemy sponsoringu 250 zł od Pana. Prosimy o zgłoszenia z nr tel. odpisując poprosimy o foto. Sami prócz tych fotek w anonsie nie odsyłamy są autentyczne. Napiszemy też o niespodziance - dla zainteresowanych panów. Podamy też dane kontaktowe i adres. rościmy sobie prawo wyboru - zajmujemy się tym dla przyjemności. Korespondencję od Panów których nie zaprosimy usuniemy, oczekujemy i gwarantujemy dyskrecję. TO WYJĄTKOWA OKAZJA!


 gangbang  GANGBANG
ID: 324080
Mazowieckie - WWA
odpowiedzi
1
kategoria towarzyska: SPONSORING GRUPY

BARDZO ATRAKCYJNA PARKA ma fantazję zadebiutować (dotąd tylko trójkąty) w układzie Ona 4-5 panów - GANGBANG. Już w ten czwartek po godzinie 18.30 - 19.00. Ona wyjątkowo atrakcyjna ciemne włosy, zgrabna 26 lat. Namiętna, uległa w seksie, lubi spełniać polecenia, lekką dominację, klapsy itd. Planujemy ok. 3 godzin nieskrępowanej zabawy. Prosimy o zgłoszenia atrakcyjnych kulturalnych zdrowych dbających o higienę panów, którzy znają taki klimat i nie przeszkadza im wspólna zabawa z dziewczyną jednocześnie lub jeden po drugim. Oczekujemy sponsoringu 300 zł od Pana. Prosimy o zgłoszenia z nr tel. odpisując poprosimy o foto. Sami prócz tych fotek w anonsie nie odsyłamy są autentyczne. Napiszemy też o niespodziance - dla zainteresowanych panów. Podamy też dane kontaktowe i adres. rościmy sobie prawo wyboru - zajmujemy się tym dla przyjemności. Korespondencję od Panów których nie zaprosimy usuniemy, oczekujemy i gwarantujemy dyskrecję.

 dojrzałej pary  DOJRZAŁEJ PARY
ID: 324067
Mazowieckie - WARSZAWA I OKOLICE
kategoria towarzyska: SPONSORING GRUPY

Atrakcyjny mężczyzna 52 lata zasponsoruje parę lub małżeństwo w wieku 50+. Całkowita dyskrecja. Wszelkie kwestie do ustalenia.

 kaprys  KAPRYS
ID: 323674
Mazowieckie - WARSZAWA
odpowiedzi
3
kategoria towarzyska: SPONSORING GRUPY

Mam kaprys i chcę go zrealizować.. w obecności chłopaka zrobię dobrze dłonią,ustami Panu [ lub dwóm-najlepiej powyżej 50 ]. Miła i seksowna. Nie wysyłam zdjęć.Reszta do ustalenia w mailach.

 Para szuka pary, pana, pani  PARA SZUKA PARY, PANA, PANI
ID: 323598
Mazowieckie - WARSZAWA
do anonsu dostępny jest: NUMER TELEFONU - wyświetl
kategoria towarzyska: SPONSORING GRUPY

Zapraszamy Pary, Panów oraz panie do spotkań które pozwolą tobie oderwać się od rzeczywistości, z nami przeżyjesz coś niezwykłego. Brak rutyny. Za to prawdziwe zaangażowanie. Lubimy mocne doznania jak i delikatne pieszczoty. Pozdrawiamy.


* osoba która zamieściła ten anons preferuje bezpośredni kontakt drogą telefoniczną - możesz również wysłać tradycyjną odpowiedź<<< Pierwsza<< PoprzedniaStrona: 19 / 77Następna >>Ostatnia >>>

Przejdź do: 123456789101112131415161718[19]20

katalog stron randki internetowe oprogramowanie sklepu internetowego darmowe toplisty amatorki darmowe aliasy
katalog stron i sklepów internetowych darmowe fora dyskusyjne bez limitów - załóż darmowe forum
rezygnacja z biuletynu informacyjnego - usuń dane z systemu

reklama


za treść ogłoszeń serwis schadzka.com nie ponosi odpowiedzialności