Serwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !


Ogłoszenia Towarzyskie - SADO-MASO, BDSM, BONDADGE, FETYSZ, SPANKING - PANIE


pokaz tylko ogloszenia z wojewodztwa/kraju:

878  osób na stronie   392 820 ogłoszeń w naszej bazie    NIE ZALOGOWANY - LOGOWANIE
 
 Piss i scat-tylko dla Pana na poziomie 40 plus  PISS I SCAT-TYLKO DLA PANA NA POZIOMIE 40 PLUS
ID: 357401
Mazowieckie - WARSZAWA
odpowiedzi
4
kategoria towarzyska: S/M - PANIE

Jeżeli jesteś kulturalnym,wykształconym i ustatkowanym Mężczyzną na "poziomie",wiek 40 plus ...i chcesz zaznać totalnego poniżenia podczas ostrej sesji :tematyka piss i scat,napisz do mnie z konkretną propozycją spotkania.Będę sobie życzyć 500pln gratyfikacji.Nie umówię się z Tobą na sex,tylko BDSM(piss,scat).


 Niewolnica poszukiwana  NIEWOLNICA POSZUKIWANA
ID: 357366
Dolnośląskie - WROCŁAW, KOŁOBRZEG
kategoria towarzyska: S/M - PANIE

Poszukuję spokojnej, posłusznej i uległej z natury kobiety do relacji typu: Pan-niewolnica. Interesuje mnie stała znajomość, oparta na wzajemnym zaufaniu. Nie interesują mnie kobiety, stające się "uległymi" wyłącznie dla pozyskania sponsora. Szukam kobiety, której uległość i posłuszeństwo sprawia autentyczną przyjemność. Niewolnica będzie całkowicie zależna od swego Pana. To ja zdecyduję o wszystkim, co będziesz robić, jak wyglądać, jak mnie zaspokajać, kiedy odpoczywać. Musi wykonywać bez sprzeciwu polecenia i podporządkować się zasadom ustalonym przez Pana. Nie jestem zwolennikiem bicia, to poniżające nawet dla niewolnicy. Ale kary za nieposłuszeństwo oczywiście będą stosowane. Są na to lepsze sposoby niż bicie. Skoro kary, to również i nagrody. Jednak na to niewolnica musi sobie naprawdę zasłużyć. W zakresie obowiązków: umilanie czasu swemu Panu, obowiązki domowe, towarzyszenie Panu na zewnątrz, gdy zajdzie taka potrzeba. Żadnych sprzeciwów, z uśmiechem na ustach. Ja nie uznaję słowa "nie".
Ze swej strony zapewniam pełne bezpieczeństwo i opiekę. Stanowczy, zadbany 47-latek, wyższe wykształcenie. Obecnie samotny. Interesuje mnie stała relacja z jedną niewolnicą.
Oferta aktualna od dziś. Czekam na pierwsze zgłoszenia.

 uległa suczka bi - poszukiwana.  ULEGŁA SUCZKA BI - POSZUKIWANA.
ID: 357338
Mazowieckie - WARSZAWA I OKOLICE
odpowiedzi
1
kategoria towarzyska: S/M - PANIE

Poszukuję bardzo uległej kobiety o orientacji bi. Jesli nie masz doświadczenia a chciałabyś spróbować- napisz, pomogę,przygotuję Cię -też kiedyś poznawałam ten świat. Wygląd i wiek nie są tu istotą- ważne abyś posłusznie chciała wykonywać polecenia czerpiac z tego radość i przyjemność..poczatkowo poznamy sie wzajemnie, pozniej juz razem oddamy sie naszemu Panu..jesli ta wizja wywoluje Twoje podnicenie- napisz i przestań blokować swoja nature uleglej..

 Poszukuję bardzo młodej - bardzo uległej  POSZUKUJĘ BARDZO MŁODEJ - BARDZO ULEGŁEJ
ID: 357307
Mazowieckie - WARSZAWA
odpowiedzi
2
kategoria towarzyska: S/M - PANIE

Jestem bardzo szczupłą, 32-letnią kobietą o orientacji hetero. Szukam bardzo młodej i bardzo uległej dziewczyny, którą przyjmę na służbę. Oczekuję posłuszeństwa i bezdyskusyjnego wypełniania zlecanych jej zadań. Wachlarz nagród i kar jest obszerny i przy każdej nadarzającej się możliwości zamierzam z nich korzystać.
Panowie NIE PISAĆ! Każde zgłoszenie weryfikuję. Zdjęcie moje.


 Uległa szuka Pana  ULEGŁA SZUKA PANA
ID: 357224
Dolnośląskie - WROCŁAW
odpowiedzi
8
kategoria towarzyska: S/M - PANIE

Zagubiona, uległa i posłuszna 27-letnia suczka pokornie prosi o przyjęcie na służbę do władczego, dominującego Pana. Nie potrafię żyć bez poleceń, zarządzeń i decydowania za mnie. Jestem tylko słabą kobietą i potrzebuję Mentora, Opiekuna, Pana. Zrobię wszystko co Pan zadecyduje i rozkaże. Pragnę mieć szczegółowo zaplanowany dzień i noc, zadania do wykonania. Chcę być pod całkowitym wpływem swego Pana. To Pan zdecyduje co na siebie włożę, kiedy i jak wyjdę na ulicę, gdzie będę spała, gdzie i co jadła. Czy zasługuję na karę. Poddam się jej bez sprzeciwu. Tylko proszę, bez bicia. Chcę służyć ale pragnę czuć się bezpiecznie. Na wszystko inne się zgadzam. Zwłaszcza poniżanie, dominację psychiczną itp. Oczywiście Pan może wykorzystywać mnie w pracach domowych i seksie. To Panu ma być dobrze, ja jestem od spełniania poleceń - każdych i o każdej porze.
suczka bożena

 Szukam Pani Bi/Hetero dla siebie i Pana  SZUKAM PANI BI/HETERO DLA SIEBIE I PANA
ID: 357186
Wielkopolskie - POZNAŃ
do anonsu dostępny jest: NUMER GADU-GADU - wyświetl
kategoria towarzyska: S/M - PANIE

NIE SZUKAM Pana...
Mój Pan juz mnie znalazł i objął w Swoje posiadanie...

Szukam za to drugiej uległej, zainteresowanej służeniem mojemu Panu (jest starszy ode mnie - 26lat), chociaż słowo "służba" nie do końca tu pasuje...

Nie mniej jednak, Pan potrafi być surowy i stanowczy, i przywołać Swoją uległą do "porządku", uległości i właściwej postawy wobec Pana

Doświadczenie: obojętne. Chętnie Panie bez doświadczenia - zapewnimy Ci delikatne i stopniowe wejście w ten klimat...

Zainteresowane Panie proszę o kontakt :-)


 Uległa poszukiwana  ULEGŁA POSZUKIWANA
ID: 357074
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: S/M - PANIE

Pilnie poszukuję uległej suczki, pragnącej wiernie służyć swemu Panu. Suczka całkowicie podporządkowana i oddana. To ja będę decydował o wszystkim, kiedy i gdzie będziesz spała, jadła, co na siebie włożysz. Nie jestem zwolennikiem bezmyślnego zadawania bólu, preferuję dominację psychiczną, seksualną. Do zadań suczki będzie należało m.in. zaspokajanie oralnie, głębokie gardło,z finałem w ustach lub na twarzy,ceniącej smak śmietanki i pragnącej jej na swym ciele. Poza tym dbanie o dom Pana i inne zadania. Suka będzie miała zapewnione pełne bezpieczeństwo i opiekę. oprócz kar, przewiduję nagrody za posłuszeństwo. Wiek i wygląd-nieistotny.Co do mnie-jestem przystojnym 40-parolatkiem,zadbanym,wydepilowanym,niepalącym, z wyższym wykształceniem. Nie wierzę,że nie ma w okolicy takich kobiet.Może więc któraś odezwie się do mnie? Gwarantuję pełną dyskrecję,higienę i bezpieczeństwo.Spełnij swoje marzenia i pisz.Oczekuję na wszelkie oferty,jestem otwarty na wszystkie propozycje.

 konkretnie dzisiaj dla szczupłej dziewczyny  KONKRETNIE DZISIAJ DLA SZCZUPŁEJ DZIEWCZYNY
ID: 356578
Cala Polska - WARSZAWA
odpowiedzi
1
kategoria towarzyska: S/M - PANIE

Oferta 600zł dla bardzo szczupłej i uległej dziewczyny, która chciałaby spotkać się dziś u mnie w domu(żadnych hoteli, apartamentów, itp.). Konkretnie:
Opisujesz jak wyglądasz (wzrost/waga/włosy/wiek), wymieniamy się zdjęciami, umawiamy się w miejscu publicznym (preferowana Białołęka lub Młociny) i po akceptacji jedziemy do mnie na 1-2 godz.
Preferuję długi, nieco ostrzejszy seks klasyczny, klapsy, trzymanie za włosy itp. oraz koniecznie głęboki oral z wytryskiem do ust lub na twarz.
Jeśli to Ci odpowiada i spodobamy się sobie to możliwy dłuższy układ.
Ja: 40 lat, zadbany, wysportowany, konkretny, dominujący, ale i umiejący zadbać o kobietę.


 Wierny sługa szuka Pani  WIERNY SŁUGA SZUKA PANI
ID: 356561
Dolnośląskie - WROCŁAW
odpowiedzi
1
kategoria towarzyska: S/M - PANIE

Nadal nie mam swojej Pani. Czy znajdzie się Pani-Domina,która zechciałaby przyjąć mnie na służbę i głębiej wprowadzić mnie w te klimaty? Postaram się być pilnym i posłusznym uczniem,spełnię Pani wszystkie życzenia i rozkazy. Pragnę pieścić Twe dziurki, uwielbiam to. Marzę by Pani siadała na mej twarzy. Podporządkuj mnie sobie, decyduj co mogę a czego nie. To Ty Pani będziesz decydować czy mogę i kiedy ulżyć sobie własną ręką, patrząc choćby na skrawek Twego ciała. Mogę prać Twe majteczki, lizać i masować stopy. Robię to po raz pierwszy więc liczę na małą wyrozumiałość.Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Co do mnie: zadbany, dość przystojny,dyskretny, samotny, wykształcony, dysponujący własnym mieszkaniem. Czekam z niecierpliwością.Pozdrawiam i czekam na pierwsze lekcje. Twój sługa

 kura domowa  KURA DOMOWA
ID: 356382
Mazowieckie - WARSZAWA
do anonsu dostępny jest: NUMER GADU-GADU - wyświetl
kategoria towarzyska: S/M - PANIE

Witam
tak jak w nicku
jestem uległą kurą domową
czyli szukam Pana który szuka „tradycyjnego” związku
kobieta siedzi w domu dba o Niego, dom i dzieci
a Pan wracając do domu ma ciepły posiłek, zimne piwo
a w nocy w łóżku może mnie związać i zrobić co zechce

Magda 29 lat
niska puszysta brunetka z ogromnym biustem<<< Pierwsza<< PoprzedniaStrona: 10 / 75Następna >>Ostatnia >>>

Przejdź do: 123456789[10]11121314151617181920

randki internetowe | oprogramowanie sklepu internetowego | darmowe fora dyskusyjne bez limitów - załóż darmowe forum

rezygnacja z biuletynu informacyjnego - usuń dane z systemu

reklama


za treść ogłoszeń serwis schadzka.com nie ponosi odpowiedzialności