Serwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !


Ogłoszenia Towarzyskie - Dolnośląskie - Wrocław, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych


pokaz tylko ogloszenia z wojewodztwa/kraju:

739  osób na stronie   381 581 ogłoszeń w naszej bazie    NIE ZALOGOWANY - LOGOWANIE
 200 OSTATNIO DODANYCH OGŁOSZEŃ TOWARZYSKICH ZE ZDJĘCIEM
(więcej anonsów znajdziesz w poszczególnych kategoriach - zółte menu u góry strony)
 Szukam Cię...  SZUKAM CIĘ...
ID: 368180
Dolnośląskie - WROCŁAW
odpowiedzi
6
zobacz inne ogłoszenia towarzyskie z kategorii: ZASPONSORUJ PANIĄ


Witaj
Jeśli szukasz czegoś więcej niż jednorazowe spotkanie - zapraszam Cię.

Od początku. Stuknęło mi ćwierćwiecze. W życiu sobie radzę, samodzielnie, raz lepiej, raz wiadomo. Coś tam robiłam, coś tam osiągnęłam – nieistotne. To taki wiek i taki czas, kiedy powoli zaczyna się wiedzieć czego się chce, ale na pewno się już wie, czego się nie chce. Ja szukam dla siebie zmiany. Powiewu świeżości, szansy, okazji.

Za pomocą tego portalu szukam mężczyzny. Jednego, na długo. W tym momencie nie szukam związku ani poważnych zobowiązań. Za to szukam bezpieczeństwa męskich ramion, gorących uniesień, zaufania, przyjaźni. To taki okres w życiu, że mocno skupiam się na sobie. Chcę zrealizować swoje cele, marzenia, poprawić co nieco. Potrzebuję mężczyzny, z którym połączą mnie wspólne tajemnice, który popchnie mnie do działania i będzie za mną stał asekuracyjnie gdybym przypadkiem miała posiniaczyć pośladki. A przy okazji będzie umiał je odpowiednio potraktować. Czasem silną, a czasem delikatną dłonią. Dzięki Tobie wreszcie skończę pisać książkę, a potem stanę do zawodów, do których przygotowania ciągle brak mi czasu i zaplecza. Z tej relacji, niezależnie ile potrwa chcę wynieść dużo więcej niż pieniądze.

Nie szukam spotkań na godziny. Cennika z pozycją za minuty czy noce. Ale szukam bezpieczeństwa finansowego, z góry określonego na przykład miesięcznie i pomocy przy realizacji moich marzeń. To nie czas na niedomówienia.

W zamian daję siebie. Jestem sama, mam elastyczny grafik – potrafię się dostosować. Oferuję swoje towarzystwo, humor, dystans, zabawę, namiętność, delikatność, temperament, długie paznokcie na plecach. Wzajemne odprężenie i stworzenie swojego świata.
Panowie, nie pytajcie co lubię w łóżku. Jesteś już zapewne dużym chłopcem i wiesz, że namiętność rodzi się w głowie. Seksualność jest sferą, w której się dojrzewa. Nawet jeśli coś do tej pory było nieodkryte, może właśnie z Tobą posmakuje mi wyśmienicie i odwrotnie.

O Tobie: szukasz emocji. Wrażeń. Lubisz być kimś więcej: autorytetem, mentorem, przyjacielem, kochankiem. Może jesteś sam, a może z kimś, a jednak czegoś Ci brak. Charakter finansowy nie stanowi dla Ciebie żadnej przeszkody i stanowi tylko tło. Cenisz sobie zbudowanie ze mną tajemniczego świata. Rozumiesz treść mojego ogłoszenia. Zaraz po stwierdzeniu, że „to być może to” obydwoje znikamy z tego miejsca.
posiadam biust, talię, szerokie biodra i dużą pupę. Jeśli jesteś fanem filigranowych kobiet to niestety nie przypadnę Ci do gustu. Ale w innym przypadku myślę, że znajdziemy do siebie drogę. Jasna cera,czekoladowe włosy .

Nie wiem jak długo będzie rozwijać się nasza znajomość. Czy po pierwszym spotkaniu chemia zaciągnie nas do pościeli. Czy będziemy się poznawać powoli i smakować z pewnym dystansem. Na zbudowanie każdych relacji potrzeba czasu.

Szukam Ciebie. Mój mentorze, przyjacielu, kochanku.

 Prawdziwe BDSM - szukam zainteresowanej  PRAWDZIWE BDSM - SZUKAM ZAINTERESOWANEJ
ID: 367193
Dolnośląskie - WROCŁAW
odpowiedzi
1
zobacz inne ogłoszenia towarzyskie z kategorii: S/M - PANIE

O BDSM nie wiemy zbyt dużo. Do tego potrzebne jest zaufanie do drugiej strony, taka iskra poczucia więzi emocjonalnej, wtedy to jest możliwe.

BDSM to nie upokarzanie, bicie, używanie siły, wyzywanie i znieważanie drugiej osoby. BDSM to delektowanie się sprawianą przyjemnością drugiej osobie, do granic jej możliwości, aż prosi o więcej i więcej. Są różne wersje BDSM Core to wersja gdzie używa się siły np pejcz, rózga. Są ludzie, którzy odczuwają podniecenie z lekkiego bólu. Sters to wersja pomiędzy. Soft to najbardziej zmysłowa i delikatna odmiana. I tą właśnie odmianę Tobie proponuję. Polega głównie na delikatnych intensywnych pieszczotach ze skrępowanymi przegubami rak i nóg, zawiązanymi oczami i słuchawkami w uszach np. z głośniejszą muzyką. Uległa wtedy musi zdać się całkowicie na Mastera. Musi mu zaufać i się poddać jego pieszczotom. Master nie reaguje na prośby posuwania się o krok dalej. To on decyduje co chce dalej...pieszczoty czy stosunek, a może coś innego. To taka zabawa w kotka i myszkę. Ponoć można dostać szału ze zniecierpliwienia. Sters przyjmuje, że można używać ciepła i zimna do pobudzania erotycznego, np lód lub wosk ze świecy. Wszystko musi być robione z głową, tak łatwo jest skrzywdzić druga osobę. Konieczne jest magiczne słowo STOP i ono jest znakiem dla Mastera, że dalej nie może przekroczyć granicy. W BDSM nie robi się nic wbrew drugiej osobie, wbrew jego przekonaniom, potrzebom i możliwością. Będziesz uległą i posłuszną ale w pełni bezpieczną. Tak to wygląda. Chciałabyś spróbować? ..... Pragniesz bym został Twoim Masterem? Czujesz taką potrzebę? Czekam ........
 Zapłacę za ....  ZAPŁACĘ ZA ....
ID: 367189
Dolnośląskie - WROCŁAW
zobacz inne ogłoszenia towarzyskie z kategorii: SPONSOR DLA PANI

Zapłacę za możliwość pieszczenia "muszelki" zadbanej,atrakcyjnej dziewczyny, kobiety. Nie żądam nic więcej.Spotykamy się,Ty się rozbierasz,rozkładasz nóżki a ja zaspokajam Cię długo i namiętnie języczkiem.Możesz usiąść na mojej twarzy.Potem ubierasz się,ja Ci płacę i rozchodzimy się.Możliwy stały układ.Gwarantuję i oczekuję pełnej dyskrecji i higieny.Zapewniam bezpieczeństwo i kulturę.Mogę pozostać w ubraniu jeśli tak wolisz.I tylko miłość francuska.Ja zaspokajam Ciebie,podziwiając Twoje ciało.Ewentualnie inne propozycje.Co do mnie,jestem dość przystojnym,zadbanym 40-latkiem.Pozdrawiam i oczekuję na maile,najchętniej z fotką sylwetki.Odpowiem na każdy mail.


 Ciekawość nowego ....  CIEKAWOŚĆ NOWEGO ....
ID: 367188
Dolnośląskie - WROCŁAW
zobacz inne ogłoszenia towarzyskie z kategorii: FACET DLA FACETA

Jestem dość przystojnym 40-parolatkiem,zadbanym,wydepilowanym,niepalącym.Moje orientacje seksualne są całkowicie hetero. Jednak od pewnego czasu zastanawia mnie to,jak to jest z facetem,jakie to uczucie mieć penisa w dłoni, w ustach? Może i Ty masz podobne myśli? A może jest ktoś,kto mnie z tym delikatnie zapozna? A może znajdzie się jakieś małżeństwo z panem bi? Przy kobiecie byłoby mi łatwiej przełamać opory.Zaznaczam jednak,że nie zdecyduję się na pewno na anal.Czuję się bardzo niepewnie przed takim spotkaniem ale ciekawość jest dość silna.Gwarantuję i wymagam pełnej dyskrecji,zdrowia i higieny.Typowym gejom ze środowiska-dziękuję.Poza tym jestem otwarty na wszelkie propozycje.


 Jesteś taka? Zgłoś się  JESTEŚ TAKA? ZGŁOŚ SIĘ
ID: 367187
Dolnośląskie - WROCŁAW
zobacz inne ogłoszenia towarzyskie z kategorii: S/M - PANOWIE

Poszukuję spokojnej, posłusznej i uległej z natury kobiety do relacji typu: Pan-niewolnica. Interesuje mnie stała znajomość, oparta na wzajemnym zaufaniu. Nie interesują mnie kobiety, stające się "uległymi" wyłącznie dla pozyskania sponsora. Szukam kobiety, której uległość i posłuszeństwo sprawia autentyczną przyjemność. Niewolnica będzie całkowicie zależna od swego Pana. To ja zdecyduję o wszystkim, co będziesz robić, jak wyglądać, jak mnie zaspokajać, kiedy odpoczywać. Musi wykonywać bez sprzeciwu polecenia i podporządkować się zasadom ustalonym przez Pana. Nie jestem zwolennikiem bicia, to poniżające nawet dla niewolnicy. Ale kary za nieposłuszeństwo oczywiście będą stosowane. Są na to lepsze sposoby niż bicie. Skoro kary, to również i nagrody. Jednak na to niewolnica musi sobie naprawdę zasłużyć. W zakresie obowiązków: umilanie czasu swemu Panu, obowiązki domowe, towarzyszenie Panu na zewnątrz, gdy zajdzie taka potrzeba. Żadnych sprzeciwów, z uśmiechem na ustach. Ja nie uznaję słowa "nie".
Ze swej strony zapewniam pełne bezpieczeństwo i opiekę. Do wszystkiego dojdziemy małymi kroczkami. Musisz jedynie całkowicie się podporządkować. Stanowczy, zadbany 47-latek, wyższe wykształcenie. Obecnie samotny. Interesuje mnie stała relacja z jedną niewolnicą.
Oferta aktualna od dziś. Czekam na pierwsze zgłoszenia.

 Szukam Uleglej Suczki na stale  SZUKAM ULEGLEJ SUCZKI NA STALE
ID: 367099
Dolnośląskie - WROCLAW
zobacz inne ogłoszenia towarzyskie z kategorii: S/M - PANOWIE

Anons WYLACZNIE dla...

REALNEJ ULEGLEJ ZDECYDOWANEJ KONKRETNEJ SUCZKI/NIMFETKI/LOLITKI-( zadnych pisarek netowych )


MASTER dominujacy,stanowczy,konkretny Wolny.
Szukam na stale do zwiazku , naturalnie Uleglej suczki ( nie na sponsoring !! ) w klimatach bdsm.
Lubiacej fist,latex,69,sexi bielizne,mini,szpilki,ponczochy itp.

Szukam Kobiety REALNEJ dla której będę Wylacznym Wlascicielem.

LOLITKI/SUCZKI wg zasady; Jestem Tylko TWOJA po to by Ci PANIE dac CALA SIEBIE.

Kobiety Uleglej która odda się bezgranicznie,ale z pelnym szacunkiem w związku i pewna doza partnerstwa,
Nagradzana gdy na to zasluzy,karana gdy bedzie koniecznosc.
Zawsze jednak sprawiedliwie.

Jeśli jeszcze czegos nie próbowałas to będziesz musiała polubić,gdy Ci to każe.. :-))..(moze np swing)..
Zresztą to Ja zdecyduje o tym :-))

CZEKAM TYLKO NA REALNA !

 Szukam Uleglej Suczki na stale  SZUKAM ULEGLEJ SUCZKI NA STALE
ID: 367098
Dolnośląskie - WROCLAW
zobacz inne ogłoszenia towarzyskie z kategorii: MATRYMONIALNE PAN

Anons WYLACZNIE dla...

REALNEJ ULEGLEJ ZDECYDOWANEJ KONKRETNEJ SUCZKI/NIMFETKI/LOLITKI-( zadnych pisarek netowych )


MASTER dominujacy,stanowczy,konkretny Wolny.
Szukam na stale do zwiazku , naturalnie Uleglej suczki ( nie na sponsoring !! ) w klimatach bdsm.
Lubiacej fist,latex,69,sexi bielizne,mini,szpilki,ponczochy itp.

Szukam Kobiety REALNEJ dla której będę Wylacznym Wlascicielem.

LOLITKI/SUCZKI wg zasady; Jestem Tylko TWOJA po to by Ci PANIE dac CALA SIEBIE.

Kobiety Uleglej która odda się bezgranicznie,ale z pelnym szacunkiem w związku i pewna doza partnerstwa,
Nagradzana gdy na to zasluzy,karana gdy bedzie koniecznosc.
Zawsze jednak sprawiedliwie.

Jeśli jeszcze czegos nie próbowałas to będziesz musiała polubić,gdy Ci to każe.. :-))..(moze np swing)..
Zresztą to Ja zdecyduje o tym :-))

CZEKAM TYLKO NA REALNA !


 Dojrzałe jest piękne  DOJRZAŁE JEST PIĘKNE
ID: 367073
Dolnośląskie - WROCŁAW
zobacz inne ogłoszenia towarzyskie z kategorii: FACET DLA KOBIETY

Bardzo chciałbym znaleźć i poznać miłą, zadbaną, dojrzałą panią (w wieku 45- 60 lat), która byłaby zainteresowana dłuższą znajomością z nieco młodszym partnerem. Marzę o znajomości z jedną kobietą, opartej na przyjaźni i wzajemnym zaufaniu. Stan cywilny oraz wygląd nie stanowią większego problemu. Liczy się wnętrze. Może odezwie się znudzona życiem bądź zaniedbywana mężatka, pragnąca oderwać się nieco od codziennych problemów i stać się ponownie obiektem męskiego zainteresowania? Jestem z natury romantykiem i pieszczochem :) Uwielbiam buziaczki, przytulanko. Poza tym zawsze intrygowały mnie nieco starsze, dojrzałe kobiety. Uważam, że właśnie takie kobiety są najbardziej interesujące. Przede wszystkim wiedzą czego oczekują od życia.
Co do mnie: 40-latek, zadbany, podobno przystojny, 180/86, niebieskooki blondyn. Kulturalny, niepalący, z wyższym wykształceniem. Mieszkający i pracujący we Wrocławiu. Obecnie samotny. Odpowiem na każdy mail. Pozdrawiam.


 Bezinteresownie, bez rewanżu  BEZINTERESOWNIE, BEZ REWANŻU
ID: 367072
Dolnośląskie - WROCŁAW
zobacz inne ogłoszenia towarzyskie z kategorii: INNE OGŁOSZENIA

Czy naprawdę nie znajdę we Wrocławiu kobiet spragnionych miłości francuskiej? Bezinteresownie i z rozkoszą wyliżę "muszelkę" zadbanej pani.Uwielbiam robić to długo i namiętnie. Spotykamy się,ściągasz majteczki a ja klękam między Twoimi nóżkami i zajmuję się "nią". Możesz zrobić sobie np. taką małą przerwę w pracy. Mógłbym klęczeć pod Twoim biurkiem i Cię pieścić. Mogę to również zrobić w Twoim aucie. Nie żądam nic w zamian.Wiek powiedzmy do 50 lat.Wymagana higiena,zdrowie i dyskrecja.Jestem otwarty na wszelkie propozycje,chętnie dłuższy układ.Spotkania możliwe również w godzinach przedpołudniowych. Choćby zaraz. Nie posiadam jednak niestety lokum.Jeśli marzysz o takich pieszczotach-pisz śmiało. Oczekuję na wszelkie maile,najchętniej z fotką. Co do mnie,jestem dość przystojnym,zadbanym 43-latkiem.

 Młody niezależny  MŁODY NIEZALEŻNY
ID: 367061
Dolnośląskie - WROCŁAW
zobacz inne ogłoszenia towarzyskie z kategorii: FACET DLA KOBIETY

Młody (28l.) niezależny chętny na sex spotkanie bez zobowiązań z Panią (bez uzywek)


<<< Pierwsza<< PoprzedniaStrona: 18 / 100Następna >>Ostatnia >>>

Przejdź do: 1234567891011121314151617[18]1920

katalog stron randki internetowe oprogramowanie sklepu internetowego darmowe toplisty amatorki darmowe aliasy
katalog stron i sklepów internetowych darmowe fora dyskusyjne bez limitów - załóż darmowe forum
rezygnacja z biuletynu informacyjnego - usuń dane z systemu

reklama


za treść ogłoszeń serwis schadzka.com nie ponosi odpowiedzialności